pl

Spa & Willa

Komfort od 2006 roku

Wanna SPA

W naszej Willi znajdziecie Państwo jedną z najbardziej zaawansowanych wanien SPA firmy Hot Spring. 

Wanna SPA

Wanna Spa jest to najbardziej zaawansowana wanna firmy Hot Spring Envoy ® .  Jest to wanna spa z hydromasażem z kolekcji NXT z mocnymi masażami całego ciała przeznaczona dla 5 osób. Wyposażona jest ona w wygodną leżankę, z masażem moto-Massage TM DX oraz 4 miejsca siedzące, każde masujące inne części ciała. Ogrodowa wanna spa z hydromasażem Envoy posiada wszystkie doskonałe funkcje kolekcji NXT. Wanna posiada również funkcję koloroterapii, która fantastycznie wpływa na samopoczucie. Dodatkowym atutem wanny jest aromoterapia, która w połączeniu z muzyką zapewni Państwu maksymalne odprężenie. 


Wannę umieściliśmy w osobnym budynku, aby nasi goście mieli jak największy komfort użytkowania. Budynek wyposażony został w profesjonalny system nagłośnienia firmy Yamaha. Po zainstalowaniu specjalnej aplikacji Yamaha MusicCast istnieje możliwość sterowania wzmacniacza za pomocą smartfona (Mp3/Radio Internetowe). W budynku zainstalowaliśmy również nowoczesną kabinę prysznicową z deszczownicą firmy Grohe. Wszyscy goście korzystający z Wanny Spa w cenie wynajęcia otrzymują ręczniki.

Wanna SPA
Wanna SPA
Wanna SPA
Wanna SPA
Wanna SPA
Wanna SPA
Wanna SPA
Wanna SPA
Wanna SPA
Opinie mówią
same za siebie!
Zanurz się w bezpośrednich relacjach naszych gości, zgromadzonych z topowych platform jak Google, TripAdvisor, czy Booking.com. Przekonaj się, jakie wrażenia, emocje i doświadczenia towarzyszą pobytom w Willi pod Czantorią. Każda opinia to nasza duma i inspiracja do dalszego tworzenia niezapomnianych wrażeń