pl

Spa & Willa

Komfort od 2006 roku

Trampolina

Trampolina firmy BERG ELITE jest jedną z najlepszych na świecie i oferujemy ją właśnie w naszej Willi pod Czantorią. 

Trampolina

W Willi Pod Czantorią oferujemy naszym gościom dostęp do profesjonalnej trampoliny firmy Berg, model Elite o średnicy 430 cm. Jest to idealna atrakcja zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci, zapewniająca doskonałą zabawę i aktywność na świeżym powietrzu. Trampolina, zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i trwałości, stanowi bezpieczne miejsce do radosnego spędzania czasu, zachęcając do aktywności fizycznej i rodzinnej interakcji.

Umieszczona w przestronnym ogrodzie Willi, trampolina jest dostępna dla wszystkich gości, oferując nie tylko zabawę, ale również możliwość poprawy kondycji fizycznej i koordynacji. Otoczona zielenią i śpiewem ptaków, stanowi idealne tło dla relaksujących popołudni i aktywnego wypoczynku na łonie natury, zapewniając niezapomniane wrażenia dla całej rodziny.

Trampolina
Trampolina
Trampolina
Trampolina
Trampolina
Opinie mówią
same za siebie!
Zanurz się w bezpośrednich relacjach naszych gości, zgromadzonych z topowych platform jak Google, TripAdvisor, czy Booking.com. Przekonaj się, jakie wrażenia, emocje i doświadczenia towarzyszą pobytom w Willi pod Czantorią. Każda opinia to nasza duma i inspiracja do dalszego tworzenia niezapomnianych wrażeń