pl

Spa & Willa

Komfort od 2006 roku

Basen

W cenie noclegu Willa Pod Czantorią oferuje do dyspozycji naszych gości letni basen o długości 6 metrów, szerokości 3 metrów oraz głębokości 1,20 metra. Woda w basenie podgrzewana jest powietrzną pompą ciepła.

Basen

W cenie noclegu Willa Pod Czantorią oferuje do dyspozycji naszych gości letni basen o długości 6 metrów, szerokości 3 metrów oraz głębokości 1,20 metra. Woda w basenie podgrzewana jest powietrzną pompą ciepła. Teren wokół basenu wyłożony jest płytami z piaskowca pakistańskiego i pięknie obsadzony licznymi roślinami ozdobnymi. Basen znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw dla dzieci, jest w związku z tym ogrodzony i zamykany ze względów bezpieczeństwa. Położenie basenu sprawia, że od godzin porannych do późno popołudniowych jest on pięknie nasłoneczniony.

Atuty

  • Wymiary: 3x6m
  • Głębokość 1.2m
  • Temperatura wody 32°C
  • Teren ogrodzony
Basen
Basen
Basen
Basen
Basen
Basen
Basen
Basen
Basen
Opinie mówią
same za siebie!
Zanurz się w bezpośrednich relacjach naszych gości, zgromadzonych z topowych platform jak Google, TripAdvisor, czy Booking.com. Przekonaj się, jakie wrażenia, emocje i doświadczenia towarzyszą pobytom w Willi pod Czantorią. Każda opinia to nasza duma i inspiracja do dalszego tworzenia niezapomnianych wrażeń