pl

Spa & Willa

Komfort od 2006 roku

O Willi

Ustroń jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast położonych w Beskidach. Rozległe tereny spacerowe, atrakcje dla dzieci, szlaki turystyczne, trasy narciarskie z wyciągami, a w szczególności jednym z najnowocześniejszych w Polsce wyciąg na Czantorię, cisza i spokój to atrybuty, które przyciągają licznych turystów

  • O Willi

O Willi

Kilka słów o naszej Willi ...

Ustroń jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast położonych w Beskidach. Rozległe tereny spacerowe, atrakcje dla dzieci, szlaki turystyczne, trasy narciarskie z wyciągami, a w szczególności jednym z najnowocześniejszych w Polsce wyciąg na Czantorię, cisza i spokój to atrybuty, które przyciągają licznych turystów. W niewątpliwie najpiękniejszej dzielnicy Ustronia, Ustroniu Polanie - dolinie Suchego Potoku, z dala od zgiełku tętniącego życiem miasta położona jest nasza Willa. „Willa pod Czantorią”, to dwupiętrowy obiekt otoczony pięknym, dużym ogrodem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Lokalizacja i historia

"Willa pod Czantorią" została wybudowana w 2006 roku z myślą o komfortowym wypoczynku rodzin z dziećmi, znajomych, przyjaciół, par, osób samotnych młodszych i starszych jak i niewielkich firm. Jesteśmy ośrodkiem mogącym ugościć 60 osób wraz z dostawkami. Wszyscy znajdą tutaj coś ciekawego dla siebie. Osoby aktywnie wypoczywające mogą korzystać z górzystych terenów, w szczególności z Wyciągu na Czantorię, licznych atrakcji oferowanych w okolicy. Ci, którzy poszukują spokoju i ciszy znajdą go w naszym ogrodzie, spacerach ścieżkami "Suchego Potoku" oraz okolicy Jaszowca. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego niezwykle pięknego miejsca.

Atrakcje ogrodu

W malowniczo zagospodarowanym ogrodzie nasi goście znajdą letni basen z podgrzewaną wodą. W bezpośrednim sąsiedztwie basenu nasi najmłodsi mogą poszaleć na profesjonalnym placu zabaw wyposażonym między innymi w trzy zjeżdżalnie, domek zabaw dla dzieci, piaskownicę, huśtawkę, bujak. Dla gości lubiących posiedzieć przy ognisku w ogrodzie wybudowaliśmy dwa kamienne kręgi, w których można w spokoju przy ognisku upiec kiełbaski czy też ziemniaczki, siedząc na rzeźbionych ławach.  Bezpośrednio przy Willi położona jest klimatyczna altana pokryta strzechą, pod którą znajduje się drewniany, rzeźbiony stół oraz ława. Uzupełnienie całości stanowi gazowy grill, przy którym bez względu na pogodę, nasi goście mogą przygotować wykwintne potrawy o niepowtarzalnym smaku. Tuż obok altany znajduje się kolejna atrakcja, a mianowicie profesjonalna trampolina firmy Berg Elite o średnicy 430 cm, na której znajdą świetną zabawę nie tylko nasi najmłodsi goście, lecz również starsze dzieci.


Dostępność i udogodnienia

"Willa pod Czantorią" jest wymarzonym miejscem dla osób lubiących wypoczywać w kameralnej atmosferze: dla osób samotnych, rodzin z dziećmi, grup turystycznych oraz niewielkich firm. Obiekt jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Z myślą o ich potrzebach, wybudowaliśmy podjazd oraz pokoje z komfortową łazienką.

Sala multimedialno-szkoleniowa

Goście biznesowi w nowoczesnej, komfortowo wyposażonej, klimatyzowanej Sali Multimedialno-Szkoleniowej, mogąw profesjonalny sposób przeprowadzić wykład bądź szkolenie. Naszym gościom zapewniamy udany wypoczynek i spokojny sen w nowoczesnym i komfortowo wyposażonym obiekcie. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z monitorowanego parkingu położonego na terenie posesji, znajdującego się za automatyczną bramą, do której każdy otrzymuje pilota, natomiast osoby nie posiadające samochodu, bez żadnych problemów dotrą do nas z przystanku PKP lub PKS znajdującego się w odległości 300 metrów od naszej Willi.

W komfortowo wyposażonej ogólnodostępnej kuchni istnieje możliwość przygotowania śniadań oraz kolacji we własnym zakresie. Jesteśmy przekonani, że w ciepłej, domowej atmosferze oraz przy miłej obsłudze zapomnicie Państwo
o kłopotach, stresach i zgiełku dnia codziennego, a każdy, kto odwiedzi gościnne progi „Willi pod Czantorią”, powróci tu jeszcze nie raz! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego niezwykle pięknego miejsca.

O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
O Willi
Opinie mówią
same za siebie!
Zanurz się w bezpośrednich relacjach naszych gości, zgromadzonych z topowych platform jak Google, TripAdvisor, czy Booking.com. Przekonaj się, jakie wrażenia, emocje i doświadczenia towarzyszą pobytom w Willi pod Czantorią. Każda opinia to nasza duma i inspiracja do dalszego tworzenia niezapomnianych wrażeń