pl

Spa & Willa

Komfort od 2006 roku

Pokoje 2-osobowe

Nasze mniejsze pokoje są idealnym wyborem dla małżeństw i par szukających przytulnego zakątka. Każdy pokój oferuje łóżko małżeńskie, nowoczesne udogodnienia takie jak telewizja satelitarna, WiFi oraz automatyczne ogrzewanie, zapewniając komfort niezależnie od pory roku. Ślicznie urządzone łazienki, dźwiękoszczelne drzwi i wyjątkowy klimat pokoju na poddaszu z lukarną sprawiają, że każdy pobyt staje się wyjątkowym doświadczeniem. Zapraszamy do wypoczynku w kameralnej atmosferze naszej willi.

Pokoje 2-osobowe

Pokoje mniejsze dedykowane są przede wszystkim do małżeństw oraz par bezdzietnych. Są to bardzo przytulne pokoje z łóżkiem małżeńskim. Wyposażone są w telewizor LCD 26 cali z instalacją do odbioru telewizji satelitarnej, automatyczny system ustawiania temperatury w okresie zimowym oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu WiFi. W pokoju znajduje się również ślicznie urządzona łazienka z prysznicem, szafa z lustrem, stolik, dwa krzesła oraz lampka nocna. Jeden pokój tego typu znajduje się na piętrze, natomiast drugi na poddaszu. Pokój na poddaszu posiada lukarnę, co wytwarza w nim niepowtarzalny klimat.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu we wszystkich pokojach zamontowane zostały dźwiękoszczelne drzwi wejściowe Porta 42 db.

Atuty

  • Łóżko małżeńskie: TAK
  • Telewizor: tak - 26 cali
  • WiFi: tak
  • Łazienka z prysznicem: TAK
  • Pokój na piętrze/poddaszu z lukarną: TAK
  • Dźwiękoszczelne drzwi: TAK
Pokoje 2-osobowe
Pokoje 2-osobowe
Pokoje 2-osobowe
Pokoje 2-osobowe
Pokoje 2-osobowe
Pokoje 2-osobowe
Pokoje 2-osobowe
Opinie mówią
same za siebie!
Zanurz się w bezpośrednich relacjach naszych gości, zgromadzonych z topowych platform jak Google, TripAdvisor, czy Booking.com. Przekonaj się, jakie wrażenia, emocje i doświadczenia towarzyszą pobytom w Willi pod Czantorią. Każda opinia to nasza duma i inspiracja do dalszego tworzenia niezapomnianych wrażeń