pl

Spa & Willa

Komfort od 2006 roku

Oferta śniadaniowa

Oferta śniadaniowa

Zapraszamy na niezapomniane doznania kulinarne z naszą ofertą śniadaniową w formie bufetu! Ciesz się szerokim wyborem dań i doskonałą kawą, aby każdy poranek był wyjątkowy. Idealne dla smakoszy, poszukujących różnorodności i jakości.

Lato 2024

Lato 2024

Odkryj letnią magię w Willi pod Czantorią! Ciesz się komfortowym noclegiem, basenem z podgrzewaną wodą (32 stopnie), korzystaj z w pełni wyposażonej kuchni, szybkiego internetu, Sali Zabaw dla dzieci i Wypoczynkowej.

Poznaj
nasze atrakcje
Poznaj nasze atrakcje w Willi pod Czantorią! Oferujemy nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale także szereg udogodnień i rozrywek. Ciesz się dostępem do Wanny SPA, sauny, profesjonalnego fotela masującego, a także w pełni wyposażonej kuchni i sal zabaw dla dzieci. Korzystaj również z sali wypoczynkowej wyposażonej w projektor, Xbox One, piłkarzyków. Idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny!

Śniadania

Odkryj idealny początek dnia w Willi pod Czantorią! Rozkoszuj się bogatym śniadaniem w formie Szwedzkiego Bufetu, dostępnym w sezonie od 8 do 10. Zapraszamy do zakładki cennik po więcej szczegółów. Zacznij dzień od chwili przyjemności!

Basen

W cenie noclegu Willa Pod Czantorią oferuje do dyspozycji naszych gości letni basen o długości 6 metrów, szerokości 3 metrów oraz głębokości 1,20 metra. Woda w basenie podgrzewana jest powietrzną pompą ciepła.

Opinie mówią
same za siebie!
Zanurz się w bezpośrednich relacjach naszych gości, zgromadzonych z topowych platform jak Google, TripAdvisor, czy Booking.com. Przekonaj się, jakie wrażenia, emocje i doświadczenia towarzyszą pobytom w Willi pod Czantorią. Każda opinia to nasza duma i inspiracja do dalszego tworzenia niezapomnianych wrażeń